Strona główna » O firmie

O firmie

O MNIE

 

Witam w moim sklepie internetowym.
Nasza firma powstała w 2007 roku. Ten czas to głównie nasz ogromny rozwój i doświadczenie, które możemy dzisiaj zaoferować.

 

RĘKODZIEŁO
Albumy, pamiątki, kartki okolicznościowe itp. to moje małe dzieci, które tworzone są z ogromną pieczołowitością i dbałością o każdy szczegół. Wielka radością są dla mnie uśmiechy zadowolonych Klientów.
W sklepie znajdziecie produkty gotowe. Zamówienia indywidualne realizujemy po wcześniejszym kontakcie i uzgodnieniu szczegółów.

WARSZTATY KREATYWNE
To oferta dla osób, które chcą zgłębiać tajniki albumowe i nie tylko. Całe moje doświadczenie i umiejętności wkładam w każdy warsztat i każdą przygotowywaną paczuszkę, którą dostajecie w swoje ręce. Każda z propozycji warsztatowych jest długo i skwapliwie przygotowywana.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE
To nowość w mojej ofercie. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, zapraszam na spotkania w cztery oczy lub takie online.
To czas, który poświęcę Tobie całkowicie, odpowiem na wszystkie Twoje pytania i postaram się abyś wyniósł z tego spotkania jak najwięcej.

PRZYDASIE DO ALBUMOWANIA
Tutaj znajdziesz materiały, z którymi ja pracuję na co dzień i dla mnie są jakościowo idealne. Są to produkty, które z czystym sumieniem mogę Ci polecić. Płótna bez których nie wyobrażam sobie pracy nad albumem, mój idealny klej, czy super magnesy oraz inne moje ulubione produkty, z którymi ja pracuję przy każdym swoim albumie i nie tylko.


Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu